Krizový štáb města 3.4.2020

 

STAV V ČELÁKOVICÍCH V SOUVISLOSTI S ŠÍŘENÍM ONEMOCNĚNÍ 🦠#COVID19 – 3. 4. 2020, 21:30⚠️

🆕 Krizový štáb města Čelákovic přijal další opatření k ochraně obyvatel města.⤵️⤵️⤵️

👉 Po zkušenostech z prvního dne provozu 😷Čelákovického rouškomatu v Obecním domě byla stanovena cena za 1 plátěnou roušku ve výši 50 Kč.
👉 Zápisy dětí k předškolnímu vzdělávání v 🏫mateřských školách proběhnou bez osobní přítomnosti dětí i zákonných zástupců. Potvrzení od praktického lékaře pro děti a dorost nebude vyžadováno a bude nahrazeno čestným prohlášením o řádném očkování dítěte a bude doložena kopie 💉očkovacího průkazu. Bližší informace na http://www.msmt.cz/opatreni-k-zapisum-do-ms-pro-skolni-rok-…. Podrobnosti k zápisům v mateřských školách v Čelákovicích budou zpřesněny na webových stránkách jednotlivých příspěvkových organizací příští týden.

👉 PŘIPOMÍNÁME! Službu 🛒nákupu potravin či vyzvednutí léků, kterou zabezpečuje Pečovatelská služba Čelákovice, mohou využít osoby v karanténě/izolaci, osoby starší 65 let zdržující se na území města a také osoby zdravotně postižené, které jsou držiteli průkazu TP, ZTP a ZTP/P.

Ing. Josef Pátek, předseda Krizového štábu
Ing. Petr Studnička, PhD., místopředseda Krizového štábu