Krizový štáb města 6.4.2020

 

STAV V ČELÁKOVICÍCH V SOUVISLOSTI S ŠÍŘENÍM ONEMOCNĚNÍ 🦠#COVID19 – 6. 4. 2020, 20:00⚠️

🆕 Krizový štáb města Čelákovic přijal další opatření k ochraně obyvatel města.⤵️⤵️⤵️

👉❗️Od úterý 7. 4. 2020 od 7.30 hod. se obnovuje provoz ✝️hřbitova s výjimkou veřejných toalet ve vnitřním areálu hřbitova, a to ve standardní provozní době, tj. v dubnu každý den od 7.30 do 17.00 hod., od května každý den od 6.00 do 20.00 hod. Zároveň jsou obnoveny úřední hodiny správy hřbitova.
👉 S ohledem na počet nakažených osob v Město Čelákovice je doporučeno každému, aby nezbytnost návštěvy 🥀hřbitova zvážil v kontextu současné epidemiologické situace, věku a aktuálního zdravotního stavu. A v případě osobní návštěvy hřbitova je nutné dodržovat všechna platná opatření (mít zakrytá ústa a nos, neshlukovat se, dodržovat minimální rozestupy…).
👉 Informace, jak postupovat v případě podezření na koronavirus SARS CoV-2, naleznete v přiložené grafice⬇️.
👉 Na webu https://koronavirus.mzcr.cz/manual-pro-obcany-prava-a-povi…/ je zveřejněn 📘🦠„Manuál pro občany: Práva a povinnosti za nouzového stavu“.

👉 PŘIPOMÍNÁME! Službu 🛒nákupu potravin či vyzvednutí léků, kterou zabezpečuje Pečovatelská služba Čelákovice (📞721 361 041), mohou využít osoby v karanténě/izolaci, osoby starší 65 let zdržující se na území města a také osoby zdravotně postižené, které jsou držiteli průkazu TP, ZTP a ZTP/P.

Ing. Josef Pátek, předseda Krizového štábu
Ing. Petr Studnička, PhD., místopředseda Krizového štábu